Novinky

Společné modlitby našeho sboru v Albrechticích

Ráda bych vás pozvala jménem sboru k dalšímu víkendu modliteb 24/7 u nás v kostele. Končí se církevní rok a začíná adventní období – období očekávání – očekávání příchodu Pána Ježíše Krista. Proto i na společných modlitbách bychom rádi poděkovali za uplynulý rok a mysleli na potřeby našeho sboru. Modlili se za misií, měli čas pro náš osobní vztah s Pánem Bohem, ale také mysleli i na ty co nyní žijí ve válce a prožívají těžkosti. V tom víkendu bude probíhat i v naší obci rozsvícení stromečku, kde náš sbor připravuje program pro děti. Rádi bychom se modlili i za celé vánoční období, kdy lidé mohou slyšet o Pánu Ježíši a nebo jim je různými formami předávaná zvěst evangelia.
Pojďme tedy, jako všechny generace sboru a formou nepřetržitých 38 hodin si předávat modlitební stráž.

KONKRÉTNĚ:

od pátku 1.12. 2023 od 18 hodin – do neděle 3.12. 2023 do 8 hodin ráno
Pokud se rozhodnete využít tuto možnost, prosím vyberte si termín a čas hned, ať se registrace může průběžně zaplňovat. 
Kde? naše klubovna Třanovského 750
Rezervace:
Rezervovat modlitební hodinu si můžete na odkaze níže.
Máte-li jakýkoliv dotaz či podnět, inspiraci, budu ráda, když napíšete, a nebo mi dáte jakkoliv vědět.

Děkuji.
Přeji požehnaný čas.
REGISTRACE

Leave a Reply