Novinky

Centrálnímu setkání pro manželské páry

Srdečně zveme

na již čtvrté centrální setkání manželských párů

které se uskuteční v sobotu 25. 11. 2023 od 15.00 hodin na Karmelu ve Smilovicích. Hlídání dětí během programu bude zajištěno.

Tématem setkání bude „Výčitky, hněv, komunikace”. Hněv a výčitky jsou často důsledkem naší pýchy. Jako křesťané bychom se měli v mezilidských vztazích (nejen v manželství) vyznačovat pokorou, která je opakem pýchy. Sám Ježíš je nám v tom vzorem. Pokora je jedním z nejdůležitějších předpokladů pro spokojené manželství. Jak můžeme bojovat se svou přirozenou pýchou a učit se pokoře? Jak komunikovat se svým partnerem tak, abychom konflikty nevyvolávali a naopak je eliminovali? Jako podklad k přemýšlení nad tímto tématem chceme použít text z listu Filipským 2,1-15.

Hlavním slovem nám poslouží Rudek Heczko, ředitel Biblické školy Timoteus. Uslyšíme také svědectví na toto téma od několika manželství z různých sborů a věkových kategorií. Neváhejte přijít i se svými ratolestmi, bude pro ně připraven bohatý program. Kapacita je omezena na 60 párů, proto s přihlášením neotálejte. Přihlašovací formulář naleznete zde:

registrace

Těšíme se na vás

manželé Barabaszovi, Borští, Molinovi a Tomalovi

Leave a Reply