Novinky

Modleme se společně za náš sbor

Milí bratři a sestry,

chtěli bychom Vás všechny pozvat, ke společným online modlitbám za Albrechtický sbor na platformě zoom a to každou středu ve 21 hodin.

Už je do dávněji, kdy nám některým chodili pravidelně sms připomenutí, že tento den a čas je vyhrazený pro modlitby za Albrechtický sbor. Věříme, že každý z nás se za náš sbor modlí ve svých osobních modlitbách a to je skvělé. Ale věříme i v sílu a moc společných modliteb a proto přicházíme (malá skupinka mladých) s touto iniciativou online společných, mezigeneračních modliteb za Albrechtický sbor.

Víme, že v této době online setkání má každý spoustu, ale i tak to chceme zkusit :). Tato setkání by neměla být nijak dlouhá. Jde o to společně se setkat, říci si modlitební náměty a společně se modlit. Kdyby nás bylo více, rozdělíme se do skupinek.

Také víme, že ne každý se může online připojit – proto vnímáme jako hlavní připomenout právě středu a 21 hodinu.

Kdo máte touhu společně se modlit – PŘIPOJTE SE – zveme Vás každou středu ve 21 hod.!
Odkaz je níže.

připoj se k modlitbám zde
Meeting ID: 886 8024 4578
Passcode: 2M55e1
Kdybyste měli s přihlášením nějaké problémy, dejte nám vědět, rádi Vám s přihlášením pomůžeme
(sztepa@gmail.com, 732744424).
S přáním Božího požehnání
za tým (Tom, Bob, Ondra, Míša, Pája)

Leave a Reply